Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Coca-Cola má špeciálne plechovky k olympiáde, aj so slovenskou lyžiarkou

05.02.2018, 15:17 | Veronika Bartošová | © 2018 News and Media Holding

Coca-Cola predstavila limitovanú edíciu plechoviek v rôznych prevedeniach, ktoré reprezentujú 10 olympijských športov. Súčasťou edície je plechovka so siluetou a podpisom slovenskej lyžiarky Veroniky Velez-Zuzulovej, ktorá reprezentuje slalom.

  • Tlačiť
  • 0

Kampaň beží prostredníctvom televízneho spotu a v online, predovšetkým na sociálnych sieťach.

Coca-Cola oznámila spoluprácu s viacerými influencermi a okrem V. Velez–Zuzulovej sa spojila s ďalšími športovcami zimných aj letných disciplín. Pomôcť majú aj lifestyle influenceri a verejnosť.

Súčasťou kampane je na Slovensku aj spotrebiteľská súťaž, v ktorej môžu ľudia od 8. do 23. februára hrať každý deň o fanúšikovské dupačky. Stačí nahrať príbeh na Instagrame ako povzbudzujú a pridať hashtag #vodnevnoci.

„V našej kampani k zimným olympijským hrám chceme fanúšikom ponúknuť predovšetkým zábavu. Olympiáda potrvá 17 dní a ani pre skalných fanúšikov nebude jednoduché sledovať všetky výkony našich športovcov nepretržite. Preto sme si pre všetkých pripravili nekonečnú pyžamovú párty, aby sme ich v povzbudzovaní podporili,“ hovorí brand manažérka značky Coca-Cola Jana Nováková.

Plechovky budú dostupné v samostatnom balení v objeme 250 ml a v 300 ml ako súčasť rodinného balenia štyroch a šiestich kusov.

Coca-Cola plechovka k OH

Zdroj: Coca-Cola

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Coca-Cola, zimná olympiáda 2018 Pjongčang

Diskusia (0 reakcií)