Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Agentúra PR Clinic dopĺňa vedenia, nastupuje Filip Švaňa

03.10.2018, 11:52 | pol | © 2018 News and Media Holding

Slovenská PR agentúra PR Clinic rozšírila od októbra vedenie. Na pozíciu chief operating officer (COO) nastúpil Filip Švaňa, ktorý tento rok odišiel z agentúry PR.Konektor.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

PR Clinic

Vo vedení PR Clinic doplnil F. Švaňa Juraja Danielisa a Martina Dobiša. Naposledy pôsobil ako šéf slovenskej pobočky agentúr PR.Konektor, kde ho na pozícii client service director vymenil bývalý hovorca ministerstva školstva Matúš Stračiak.

„PR Clinic dlhodobo vnímam ako trhovú jednotku v korporátnej komunikácii, reputation manažmente a krízovej komunikácii, čo sú oblasti s veľkým potenciálom, aj s ohľadom na rast sociálnych sietí. Jedným z mojich cieľov bude popri vedení klientskych tímov a práce pre klientov ešte viac rozvinúť produktovú komunikáciu, prácu s influencermi a 360-stupňové kampane, ktorým som sa dosiaľ intenzívne venoval,“ načrtol svoju víziu F. Švaňa.

„S Filipom prichádza okrem bohatých skúseností i všestrannosť a leadership. Reputácia je pre firmy a ich produkty kľúčová, no v dnešných časoch rýchlych komunikačných platforiem mimoriadne krehká. V PR Clinic preto prijímame len skúsených a overených odborníkov, čo je predpokladom našej ďalšej expanzie i mimo lokálneho trhu,“ hovorí J. Danielis.

Agentúra aktuálne posilnila aj klientsky servis, do tímu prišla od októbra bývalá novinárka Anna Vojteková, ktorá v minulosti pracovala napríklad pre Ta3.

PR Clinic aktuálne uvádza v portfóliu približne štyridsať klientov z oblasti priemyslu, financií, technológií a služieb. Pracuje pre značky ako HB Reavis, Mondi, Taxify, O2, Pilsner, Gambrinus, Šariš, SHP Group, mBank, Slovak Lines, Birell, Kofola, Vinea, Absolut, Chivas Regal a ďalšie.

Okrem PR servisu zastrešuje klientom aj kompletnú kreatívu a produkciu, social media vrátane extenzívneho community manažmentu, eventy a mediálny nákup, ako aj public affairs.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy PR Clinic

Diskusia (0 reakcií)