Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Absolventi KAMAKA si zaspomínali na študentské časy

02.05.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Katedra marketingovej komunikácie Univerzity Komenského v Bratislave hrdo oslavuje svoje už 20. narodeniny. Pri príležitosti tohto jubilea študenti 4.ročníka vyspovedali svojich predchodcov, úspešných KAMAKO absolventov, ktorí dnes predstavujú významné osobnosti nielen v reklamnom svete.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Katedra, známa hlavne pod skratkou KAMAKO, láka počas svojej existencie mladých ľudí z celého Slovenska. Každoročne sa do jej radov hlási približne 500 uchádzačov, ale len 30 najlepších z nich prejde prísnym okom pedagogického zboru. Počas päťročného štúdia potom naplno rozvíjajú svoju kreativitu a získavajú skúsenosti na stážach, aby si zaistili hladký prechod do života pracujúcich dospelých.

Za posledných 20 rokov prešlo bránami KAMAKA mnoho zvučných mien slovenskej marketingovej scény. So spomienkami na študentské časy strávené na Štúrovej ulici sa tak spája niekoľko unikátnych asociácií a zážitkov. Kým Michal Pastier spomína hlavne na slobodu, ktorú mu KAMAKO dalo, Andrejovi Csinovi sa vybaví fiktívna bitka, ktorú so spolužiakmi zorganizovali. Všetky zážitky vyspovedaných absolventov vrátane Kataríny Popracovej, Lucie Kubinskej, Lenky Slovák Bónovej, Mariky Beňadik Majorovej, Tiny Minor, Lenky Imrichovej, Daniely Vunhu Zelinovej, Tamary Šimončíkovej Heribanovej a Petra Uličného, si pozrite vo videu.

Autor videa: Miroslav Balogh

Oslavy 20. výročia v podobe reprezentačného podujatia katedry -  KAMAKO Bálu, vyvrcholia už 13.mája v bratislavskom Luna bare. Pozývame Vás pripiť si na budúci vývoj reklamy so študentami, pedagógmi a marketingovým svetom! Viac informácii nájdete na facebooku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu

Tagy PR články