Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Uškatec Tóno dva mesiace spieval v kampani O2. Až teraz našiel Tóninu

03.05.2019, 17:07 | O2

Nová kampaň operátora O2 sa tentoraz nesie v znamení dvojíc, lásky a starostlivosti. Zákazníci O2 totiž od 3. mája môžu k štyrom rôznym smartfónom značky Huawei získať aj druhé zariadenie Huawei v rámci ponuky 1+1 len za úvodnú platbu 2 eurá pri využití špeciálneho 24 mesačného bonusu.

  • Tlačiť
  • 0

Druhé zariadenie teda môžu darovať napríklad svojmu blízkemu. Základom kreatívneho konceptu je láska a starostlivosť, vďaka ktorým aj hlavná postava uškatec Tóno spoznáva svoju polovičku Tóninu.

„V máji prinášame ponuku, ktorou potešíme dvojice. Či už zamilované, alebo akokoľvek spojené. Je totiž pravdepodobné, že druhý smartfón náš zákazník venuje niekomu blízkemu,“ popisuje novú ponuku operátora šéfka marketingovej komunikácie O2 Lucia Petrášová.

Z tohto insightu vychádzala aj kreatívna agentúra Oliver Agency, ktorá stojí za konceptom kampane.
„Vďaka Danovi Dekanovi a štúdiu Alien sme pripravili vizuálne veľmi atraktívnu podmorskú romantiku, kde si aj náš Tóno konečne našiel svoju polovičku, ktorú sme nazvali Tónina,“ vysvetľuje základ konceptu Juraj Bartoš, kreatívny riaditeľ Oliver Agency.

Okrem Tóna si svoje polovičky v novom TV spote našli aj iní obyvatelia podmorského sveta. Kampaň štartuje od 4. mája a objaví sa v TV, rádiu, online, printe a OOH.

Vizitka kampane

Agentúra: Oliver Agency
Creative director: Juraj Bartoš
Strategic planner: Emil Myjavec
Art director: Lukáš Karásek, Viktor Karvai, Jakub Reken
Copywriter: Adam Jánoš, Tomás Slobodník
Client servis director: Tina Bineva
Account manager: Ejmi Baranová

V spolupráci s Triad Advertising:
Strategy director: Martin Woska
Copywriter: Vlado Kurek, Matúš Hliboký
Art director: Marek Barančík
Social media brand manager: Martin Luther, Mária Hadzimová
Account manager: Zuzana Bosmanová
Produkcia: ALIEN studio
Réžia: Dano Dekan

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)