Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Súťaž Young Marketer pozná troch finalistov

18.11.2019, 12:50 | Kras

Druhý ročník súťaže Young Marketer vyzval všetkých nadšených marketérov do 30 rokov. Súťažnou úlohou bolo podľa zadania vytvoriť stratégiu marketingovej a komunikačnej stratégie pre oblasť sociálneho bankovníctva Slovenskej sporiteľne.

  • Tlačiť
  • 0

Víťaz sa ako jeden z 30 svetových mladých marketérov zúčastní Young Marketers Academy, ktorá sa koná počas najprestížnejšieho reklamného festivalu Cannes Lions 2020.

Vyhlasovateľom súťaže je Klub reklamných agentúr Slovenska, partnerom a tvorcom zadania je Slovenská sporiteľňa.

Odborná porota zložená zo zástupcov Slovenskej sporiteľne, Kras-u a združenia Ľudia z marketingu si preštudovala všetky vypracované zadania a za najlepšie tri projekty určila práce, ktoré vytvorili: Klaudia Linkeschová, Karina Kuzmiaková a Katarína Šebová.

Celkový víťaz súťaže Young Marketer bude vyhlásený 22. novembra 2019 na vyhlasovaní výsledkov Effie 2019, Agentúry roka a Marketéra roka, ktoré sa uskutoční v bratislavskej Mlynici.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)