Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Projekt Zaži Slovensko má svojich ambasádorov

26.05.2017, 12:12 | Hej.sk

Vybraná dvojica sa vydá prvýkrát zažiť Slovensko už tento víkend. Ich cesta povedie na východné Slovensko. So svojimi zážitkami sa ambasádori – Klaudia (22) a Marek (26), pravidelne podelia prostredníctvom sociálnych sietí.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Projekt Zaži Slovensko odštartoval internetový predajca Hej.sk začiatkom apríla. Mladým, ktorí sa na výzvu prihlásia, sľuboval nezabudnuteľnú letnú brigádu.

Výber z množstva uchádzačov napokon padol na mladú dvojicu – Mareka z Levíc a Klaudiu z Liptovského Mikuláša. Ich úlohou bude cestovanie a spoznávanie krás Slovenska, zvládanie adrenalínových zážitkov, a to všetko za podpory moderných technologických vychytávok, ktoré bude dvojica môcť testovať.

,,Do projektu sa nám prihlásilo veľa talentovaných mladých dvojíc a do finále sme posunuli šesť najlepších párov. Naša štvorčlenná porota, pozostávajúca z interných zamestnancov, si napokon vybrala Klaudiu a Mareka. Táto náborová kampaň nás utvrdila v tom, že dnešných mladých ľudí je ľahšie zmobilizovať cez sociálne siete ako cez klasické pracovné portály,“ prezrádza riaditeľ internetového obchodu Hej.sk Vladimír Sušil.

Práve virálne video s výzvou, ktoré sa šírilo internetom, oslovilo aj Mareka a Klaudiu. ,,V dnešnej dobe nie je ľahké zaujať mladých a virálne video Hej.sk na nás zapôsobilo, nebolo teda nad čím premýšľať a hneď sme sa prihlásili,“ potvrdzuje Marek, ktorý bude počas kampane ZAŽI SLOVENSKO zodpovedný za kreatívnu časť videí. ,,Leto, cestovanie a sociálne siete sú to, čo dnes mladí milujú,“ dopĺňa Klaudia, ktorá účasť v projekte berie ako skvelú skúsenosť do budúcna.

Marek a Klaudia sa totiž môžu tešiť nielen na nezabudnuteľné zážitky, ale aj podporu silného zázemia Hej.sk, nové vedomosti z oblasti marketingu i vreckové. Do projektu ZAŽI SLOVENSKO sa mohli zapojiť dvojice vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí žijú sociálnymi sieťami a sú zruční pri manipulácii s technikou.

Podmienkou bolo, aby mali záľubu v cestovaní, festivaloch, koncertoch a športe. Ponuka kolovala len na sociálnych sieťach. Video ambasádorov môžete sledovať tu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)