Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V nedeľu štartuje televízia Mall.tv, dostupná bude aj pre slovenských divákov

05.10.2018, 14:50 | reb | © 2018 News and Media Holding

Televízia e-shopu Mall s názvom Mall.tv začne vysielať už túto nedeľu. Okrem dátumu štartu je známa aj jej programová ponuka. Český projekt uvedie vlastné seriály, zábavné či športové relácie a ponúkne aj živé vysielanie.

  • Tlačiť
  • 0

Na webe Mall.tv budú môcť nový projekt skupiny Mall Group sledovať diváci bezplatne, na akomkoľvek zariadení s internetovým pripojením.

Všetky programy budú od nedele dostupné aj divákom na Slovensku. „Do budúcna by sme im radi ponúkli aj pôvodnú slovenskú tvorbu,“ dodala Eva Albrechtová z Mall Group.

Okrem dvoch seriálov Život je hra a Stylista z vlastnej dielne ponúkne televízia aj zábavné, populárno-náučné či športové programy a reality šou.

Mall.tv uvedie aj vysielanie naživo. V rámci neho sa predstaví oceňovaná foodblogerka Koko so svojou 30Menutovkou živého varenia či moderátor Tomáš Zástěra, ktorý bude uvádzať súťaž Vyhraj to!.

Televízia internetového obchodu chce živým vysielaním staviť na interakciu ľudí, ktorí budú môcť okrem sledovania programov priamo komunikovať s moderátormi a účinkujúcimi.

Divákom bude dokopy ponúknutých 300 dielov programov z produkcie Mall.tv. Navyše, dostupné budú aj filmy spoločností Aerofilms a KVIFF Distribution a takisto sitkomy Českej televízie Kosmo a Štvrtá hviezda.

Neprehliadnite

Ako už spoločnosť uvádzala na jar tohto roka, Mall chce televíziou vytvoriť online alternatívu obchodného domu. Ľudia tu nájdu okrem nákupov tiež priestor pre zábavu a oddych.

„Spoliehať sa v rámci e-commerce iba na samotný nákup dnes už nestačí. Ako prví v tomto regióne sme sa vydali na pomerne zložitú cestu: chceme okolo nakupovania vytvoriť celú platformu služieb a zážitkov,“ hovorí Igor Matejov, CCO Mall Group.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy internetová televízia, internetový obchod

Diskusia (0 reakcií)