Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Seriál Sme v háji nebude pokračovať

04.03.2013, 13:06 | Martin Poláš | © 2013 News and Media Holding

Po siedmich častiach zverejnených na internete sitcom skončil, redakcia denníka sa s tvorcami nedohodla na pokračovaní spolupráce

  • Tlačiť
  • 0

Internetový sitcom Sme v háji, ktorý od decembra minulého roka vysielala na internete TV Sme, sa už ďalších dielov nedočká. 

Celkovo bolo dosiaľ zverejnených sedem častí, posledná sa objavila už ale pred vyše mesiacom – 2. februára. „S dodávateľom programu sme sa nedohodli na podmienkach pokračovania,“ uviedol šéf online projektov Sme.sk Radoslav Augustín.

Odmlku seriálu si všimol aj server Medan.sk. Komediálny seriál z novinárskeho prostredia sa charakterizoval ako „sitcomová príloha denníka Sme“. Jednotlivé epizódy sa nakrúcali v priestoroch redakcie denníka v Bratislave.

Sme v háji

Seriál produkoval tvorivý tím na čele s režisérkou Martou Ferancovou. Scenáre písal Jozef Koleják, účinkovali v ňom Michaela Čobejová, Ľuboš Kostelný, Richard Stanke a niekoľko hosťujúcich hercov. V sitcome sa objavili aj Adela Banášová či Tom Nicholson.

Sme pôvodne nevylučovalo, že počet účinkujúcich postupne rozšíri o ďalšie známe tváre. Seriál sa vysielal  s týždennou periodicitou, úvodná epizóda bola zverejnená 22. decembra.

Spravodajský server vnímal uvedenie seriálovej novinky ako experiment a posunutie možností svojej online televízie. „Seriál je primárne určený pre klasického televízneho seriálového diváka, ktorý nie je zvyknutý sledovať videá na internete. Obsadením známych tvárí z televízneho seriálu si myslíme, že k TV Sme pritiahneme aj divákov, ktorí by tam normálne nemali čo pozerať,“ uviedol ešte v januári pre Mediálne.sk riaditeľ onlineu Martin Čorej.

TV Sme má aktuálne v portfóliu okrem Sme v háji ďalších 15 relácií vrátane zábavného obsahu, aký reprezentujú napríklad formáty Ako prežiť s Grausom, Trnkova Nová vlastiveda či Trnkovo Úplne vážne.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)