Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Reebok si strieľa z Trumpa. Pre ďalší nevhodný výrok

16.07.2017, 15:34 | Matúš Kollár

Digitálny týždeň | Louis Vuitton a smarthodinky / Windows Phone definitívne zomrel / Hyperloop úspešne prekonal prvý test

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Windows Phone definitívne zomrel

Presne od 11. júla Microsoft ukončil podporu Windows 8.1 a tým odstrihol všetkých, ktorí ešte dúfali vo vylepšenia ich Windows Phone. Verzia 8.1. priniesla viacero noviniek, no nikdy nebola schopná držať krok s Androidom či iOS a trh ovládaný prevažne Samsungom či Apple nikdy smartfón od Microsoftu neprijal. Problémom bol aj nedostatok aplikácii. Windows 10 je stále nažive, no podpora sa stenčuje a s podieľom len okolo 20% zo všetkých aktívnych zariadení je len otázkou času koniec aj tejto verzie. Ohliadnutie sa za koncom obdobia Windows Phone nájdete aj na theverge.com.

Reebok strieľa do Trumpa

V piatok sa americký prezident zúčastnil štátnej návštevy u novozvoleného franuzskeho prezidenta Macrona. A nebol by to Donald, keby si nezabezpečil kritiku za svoje výrok – tentokrát na margo prvej dámy Francúzska, keď o nej povedal „You know, you're in such great shape... Beautiful.“ Na to fantasticky zareagoval Reebok, keď na Twitteri uverejnil krátku infografiku, kedy je vhodné niekomu podobnú vetu povedať. Istý virál na seba nenechal dlho čakať!

Hyperloop úspešne prekonal prvý test

Prvá testovacia jazda Hyperloop One vo vakuu na nevadskej dráhe dopadla úspešne. Sen Elona Muska o potrubnom cestovaní vysokou rýchosťou je o niečo bližšie, aj keď stále ďaleko a pred dlhou sériou ďalších testov. Viac na TREND.sk.

Louis Vuitton predstavuje smarthodinky

Známa francúzska módna značka predstavila hodinky Tambour Horizon, jej prvý príspevok do segmentu luxusných inteligentných hodiniek. Technicky rozhodne neoslnia, no po dizajnovej stránke sa vďaka prístupu Louis Vuitton nemusíme obávať o akékoľvek nedostatky. Začínajú na cene presahujúcej 2500 amerických dolárov, čo po cene Apple Watch v top vyhotoveniach už človeka až tak nerozhodí. Detaily na TechCrunch.com.

Facebook a influnenceri

Facebook má pre nás plno väčších či menších noviniek a zlepšovákov – či už ide o úpravy v Canvase, videochat v Messangeri alebo Offer. My sme ich pre vás podrobne rozpísali nie v jednom, ale dokonca v dvoch článkoch.

Okrem toho odpovedáme na otázky ako prečo sú dnes influenceri obľúbenejší než niektoré celebrity, či majú svoje miesto v digitálnom marketingu ako aj či môžu mať a vyššiu návratnosť investície ako generická celebrita. Nie je toho málo a odpovede nájdete na ADMA.sk.


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Digitálny týždeň

Diskusia (0 reakcií)