Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Prečo je vysoká cena iPhonu 8 dobrá správa?

13.08.2017, 15:45 | Matúš Kollár

A tiež: OpenAI rozdrvilo ľudského oponenta / ex-Google strieľa do vlastných / Facebook Watch / #videomarketing nie je #buzzword

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

OpenAI rozdrvilo ľudského oponenta

OpenAI je startup, do ktorého investuje aj Elon Musk a dobre vie prečo. Danil „Dendi“ Ishutin je profesionálny hráč Dota 2 a zároveň člen jedného z najlepších svetových tímov Natus Vincere. Rozohraný zápas jeden na jedného s umelou inteligenciou vyvinutou OpenAI skončil pre ľudského oponenta tvrdou porážkou, čím sa softvér stal prvým v histórii, ktorý porazil svetového profesionála eŠportu. Celý zápas na Mashable.com.

Facebook Watch

Facebook sa snaží uspieť v silnej konkurencii nielen tradičných televíznych staníc, ale aj ďalších online hráčov ako Netflix, YouTube, Twitter a Snap. Predstavuje Watch, svoju vlastnú formu videoponuky, dostupnú cez mobilnú aplikáciu zatiaľ výhradne pre obyvateľov USA. Detaily o Watch hľadajte v tomto článku.

Prečo je vysoká cena iPhonu 8 dobrá správa

Ak by sme mali na Wired.com vybrať len jedinú vec, ktorou by sa mali inšpirovať iné webstránky, je to iný pohľad na novinky z technologického sveta. Áno, aj oni sa vezú na vlne dohadov o iPhone 8, o ktorom na internete kolujú „zaručene“ potvrdené informácie týkajúce sa dizajnu a hlavne mimoriadne vysokej ceny. Pohľad Wired, ako zmení superdrahý smartfón technologický svet, je veľmi zaujímavý twist na všetko, čo ste doteraz čítali. Nedočkavcom stačí, ak si prečítajú posledný odstavec, zvyšok si skvostný článok vychutná v celom rozsahu.

ex-Google strieľa do vlastných

Záleží vám na kvalite fotografií? Tak si jednoducho nemôžete kúpiť Android. Výrok nezohľadňuje kvalitu fotoaparátu, no čisto softvérové riešenie a je o to zaujímavejší, že pochádza od bývalého zamestnanca Google. Vic Gundtnor hovorí, že pre Android je zložité inovovať, pretože ide o otvorenú platformu a prepojenie hardvéru a softvéru je nemožné zladiť do ideálne fungujúceho celku. Jasný dôvod, prečo môže parametrovo lepší Samsung Galaxy S8 fotografovať a natáčať horšie ako menej vybavený iPhone 7. Podrobnosti na BusinessInsider.com.

#videomarketing nie je #buzzword

Na webe ADMA.sk sme pripravili prvé články zo série o videomarketingu. Zistite, čo je pre rok 2017 v tejto oblasti najzásadnejšie ako aj príklady konkrétných štyroch druhov videí, ktoré odporúčame postupne servírovať. Spustiť by ste si však mali všetky!


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Digitálny týždeň

Diskusia (0 reakcií)