Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Po Valérovi Kotovi odchádza zo Sme.sk aj Tomáš Ulej

26.01.2012, 10:43 | Eva Vozárová | © 2012 News and Media Holding

Odísť plánuje od januára budúceho roka.

  • Tlačiť
  • 0

Sme.sk opúšťa v priebehu mesiacov ďalšia kľúčová osoba. Šéf vývojárov a súčasný zástupca riaditeľa Sme.sk Tomáš Ulej po šiestich rokoch podal výpoveď.

V Sme.sk prestane Ulej pracovať od 1. januára. “Výpoveď som dlho zvažoval a rozhodol som sa ju podať napriek tomu, že len prednedávnom som sa stal zástupcom riaditeľa,” povedal pre Mediálne.sk.

tomas-ulej_Petit Press

Kam odíde zo Sme.sk, zatiaľ podľa vlastných slov nevie. Hovorí, že zvažuje viacero možností. Takisto nie je vyjasnené, kto ho na doterajšej pozícii nahradí. “O personálnych otázkach po mojom odchode je ešte privčas hovoriť.”

Ulej pracuje v Petit Presse od roku 2005. Začínal ako novinár, neskôr viedol rubriku Počítače v tlačenom Sme a projekt digitalizácie kníh Zlatýfond.sme.sk.

Po odchode Tomáša Bellu z Petit Pressu minulý rok prevzal zodpovednosť za vývoj nových projektov Sme.sk. Šéfom developerov bol do septembra 2011. V súčasnosti je zástupca riaditeľa portálu, ktorým sa stal po odchode Valéra Kota šéf Sme TV Martin Čorej.

Ulej je druhý z vedenia portálu, ktorí z odchádzajú od leta tohto roku. V auguste svoju výpoveď potvrdil bývalý šéf oddelenia elektronického publikovania Valér Kot. Začal pracovať s bývalým kolegom Bellom na poste CEO spoločnosti Piano Media.

Novou posilou pre Sme.sk bol pred mesiacom prechod bývalého šéfredaktora Mediálne.sk a šéfa eTrend.sk Radoslava Augustína na on-line oddelenie Petit Pressu.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)