Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

NAKA začala stíhanie voči Havranovi pre článok o kňazovi

05.02.2020 | TASR

Diskusia (30 reakcií) Pravidlá diskusie

05.02.2020 | Runforfun

HAvrana počúvam a čítam celkom rád. Som rád že sú protestanti takí pokrokoví a otvorení. Keď však vidím počúvam Kuffu tak mám pocit že sa pozerám ne film Kladivo na čarodejnice. Myslím že mu ten pád na Gerlachu neprospel.

05.02.2020 | equilibriums

Ty budeš asi duševne chorý. Počúvať a čítať Havrana? Tie nezmysly? Havran sa na Kuffu nikam nehrabe, nech si ten kecalko sprostý na týždeň vyskúša vymeniť prácu s Kuffom.

09.02.2020 | IvanPe

mas pocit, ze mas nazor, ale v skutocnosti iba tliachas nezmysly
jasne, ze tebe to dava zmysel, ale to je vsetko
dokonca sa ani sam z toho nenajes, take su to bludy

06.02.2020 | Brano L.

Myslím, že Havran je veľmi pokrokový, samozrejme v niečom môže aj má pravdu. Avšak myslieť si, že je protestant, aj keď vyšiel z toho prostredia je nepochopenie toho, kto sú vôbec tí protestanti a čo žijú a čo veria.

05.02.2020 | Roman Kanala

Ajatolláh Montenegrini podal trestné oznámenie pred rokom a pol, v lete 2018. Najväčšia Kaliňákova Agentúra začala stíhanie teraz. Priatelia, vitajte späť v stredoveku. V pekle sa všetci zídeme.

06.02.2020 | youri

Vitajte spat v stredoveku? By som chcel vidiet, co by si pisal, keby Havran pouzival rovnaky slovnik na zidov.

06.02.2020 | equilibriums

Hlavne, že tvoji veriaci s uterákmi na hlavách žijú stále v 8. storočí.

05.02.2020 | Don Quijote

Katolibanská úderka na Slovensku naberá neobyčajne na sile. Keď si pozrieme situáciu v tradičných katolíckych krajinách na západe (napr. Írsko), tak tam sa vplyv RKC a ich poskokov znižuje. Na proti tomu u nás sa darí horko ťažko brániť výdobytky 200 ročného boja za sekulárny štát. Sám som zvedavý, ako stíhanie voči Havranovi skončí. Keď to takto pôjde ďalej tak urážkou viery bude aj to, keď niekto povie, že neverí v boha.

05.02.2020 | equilibriums

Ale už nespomenieš to, ako sa vyjadroval Havran v minulosti.

05.02.2020 | Darija

Nič iné pre NAKA by sa nenašlo? Naozaj, veľmi závažný zločinecký delikt ohrozujúci "stabilitu" vnútorného prostredia. Trnka stále v pohode? Len či netreba znova zorganizovať nejakú ozbrojenú akciu, tentokrát aj s letkou MV. Tých zvyšných 25,000 policajtov musí len v ticho závidieť.

"NAKA - špecializovaná na boj proti najzávažnejším formám trestnej činnosti, najmä trestnej činnosti páchanej organizovanými skupinami a zločineckými skupinami, korupčnej trestnej činnosti, drogovej kriminalite, finančnej kriminalite (trestné činy proti majetku a trestné činy hospodárske, vrátane trestných činov poškodzovania finančných záujmov Európskych spoločenstiev)."

05.02.2020 | mam_rad_jablka

Kňaz Kuffa vyháňa svojím nenávistným prejavom moderných rodinných kresťanov z cirkvi. A tára nezmysly.

05.02.2020 | lux aeterna

Aké nezmysly tára kňaz Kuffa?

05.02.2020 | equilibriums

Choď si na deň vymeniť prácu s Kuffom a potom drístaj.

05.02.2020 | equilibriums

Havran je kráľ bratislavských kaviarenských pseudointelektuálov. Zbožňovať a žrať ho dokáže naozaj len rodený bratislavský prakkt. A to ho ešte kŕmime aj v RTVS našimi peniazmi. Alebo cez ministerstvo kultúry na financovanie jeho nezmyselných aktivít, ktoré nie je schopný predať cez trh, pretože sú to nezmysly.

Havran je kecalko a drístač, ktorý Kuffovi nesiaha ani po päty, to čo robí Kuffa celý život, to by Havran nedokázal robiť ani deň.

Vrcholom prkktizmu Havrana je nasledovný výrok:
"Atentáty z Nice, Paríža a iných európskych miest sú dôkazom životaschopnosti kozmopolitnej kultúry a európskej identity. Obete psychopatov vnímame aj ako symbolických hrdinov a hrdinky, ktoré zahynuli kvôli nášmu životnému štýlu a ľahkosti existencie, ktorú pestujeme aj v reakcii na to, že žiaden iný kontinent nemal toľko obetí náboženského a politického násilia, ako my."
Takúto psychopatinu dokáže napísať naozaj len tento sprostý vták.

05.02.2020 | cimro

+++

05.02.2020 | Don Quijote

Kuffa je jednoduchší človek a náboženský fanatik, ktorý rozširuje iba nenávisť. Hlupáci mu to bohužiaľ papkajú, ty si toho jasným príkladom.

05.02.2020 | lux aeterna

Ako Kuffa rozširuje nenávisť?

05.02.2020 | equilibriums

Tieto všeobecné nekonkrétne obvinenia si nechaj pre slabomyseľnú kaviareň a feťákov. Nám povedz konkrétne príklady:

Ako KONKRÉTNE rozširuje nenávisť?
V čom je KONKRÉTNE jednoduchší človek?
V čom je KONKRÉTNE náboženský fanatik?

06.02.2020 | Don Quijote

Neustále útočí na proti ľuďom liberálneho názoru a proti sexuálnym menšinám, celkovo používa RKC proti takýmto ľuďom nevyberaný slovník. Keď Havran bude potrestaný za tento konkrétny článok, tak minimálne polovica katolíckych kňazov musí byť rovnako potrestaných za ich neustále útoky na neveriacich počas kázní v kostoloch. Jednoduchší človek je podľa jeho úzkoprsého, netolerantného a dogmatického výkladu kresťanského učenia. Okrem toho, že moje predchádzajúce vety v sebe obsahujú odpoveď aj na poslednú otázku, ešte k tomu dodám, že je pre mňa náboženský fanatik každý, kto pretláča vplyv RKC a jej učenia do celej spoločnosti. Slovensko je sekularizovaný štát a viera je každého súkromná vec.

06.02.2020 | šumný parobok

Ako utoci na sexualne mensiny?

06.02.2020 | mam_rad_jablka

Povedz ako Kuffa pomáha väčšine občanov.

06.02.2020 | equilibriums

Takže zase nič konkrétne si nedokázal napísať.

06.02.2020 | youri

Havran utoci na kazdeho s inym nazorom. Hlavne na katolikov, tych ma v papuli za kazdu drobnost, ale sem tam to schyta aj "trapnucky fasista" Sulik.
Sekularizovany stat neznamena, ze katolici teraz budu drzat huby a snad ani k volbam nebudu mat dovolene chodit, aby nemohli pretlacat svoje nabozenske nazory do spolocnosti.

06.02.2020 | Don Quijote

A čo si ty konkrétne napísal na Havrana? Ten jeden citát, to má byť akože to strašné rúhanie? Mám si kvôli tebe teraz pozerať Kuffové videá s kázňami? Do piatich minút by som s tých nezmyslov musel povracať. Nič konkrétne som nepovedal? Daj ty konkrétne príklady, články Havrana, kde uráža kresťanov, presné citácie s poznámkovým aparátom. Kuffa a kňazi všeobecne neustále útočia na ľudí s inou vierou, alebo na neveriacich, náboženské učenia (nie len kresťanské) sú tým celé presiaknuté. Celá kresťanská rétorika sa točí len o tom, ako sú oni vyvolení a ostatní sú skazení, zlí a hriešni a šíria ideológiu smrti najnovšie. To nie je urážanie? Havran istotne také niečo na kresťanov, ako celok nenapísal, len RKC si takéto veci dovolí na ostatných povedať a je to pre nich úplne normálne. Keby neveriaci šírili podobné drísty o kresťanoch, tak tu máme pomaly revolúciu a upalovanie. A pre Youriho, sekularizovaný štát znamená, že náboženstvo je každého súkromná vec, na štát nemá vplyv žiadne náboženstvo a ani na jeho ústavu a zákony. Na Slovensku si rôzni poskokovia RKC zvykli v poslednej dobe pretláčať zákony písané podľa katechizmu, to iste so sekulárnym štátom nič nemá spoločné.

06.02.2020 | youri

Ktore konkretne zakony podla katechizmu? A ako ich pretlacili? Kto? Nebodaj voleni zastupcovia. A kto ich asi tak volil?

06.02.2020 | equilibriums

"Mám si kvôli tebe teraz pozerať Kuffové videá s kázňami?"

A ako mi potom chceš konkrétne povedať, kde čo a na koho kedy povedal, keď nie si schopný si ho ani vypočuť? Potom budeš len takto nekonkrétne drístať.

Ty vlastne tu nadávaš na niekoho, pričom ani nevieš, čo ten druhý hovorí? Alebo si niekde čítal, že je Kuffa zlý, tak to teraz ako bezmozgovec omielaš?

Ani jeden konkrétny príklad nevieš uviesť. Namiesto toho napíšeš zmes blbín.

06.02.2020 | lux aeterna

eq: +++

09.02.2020 | IvanPe

a preco si myslis, ze tvoje slova maju nejaky obsah?
lebo si sa pred nimi alebo po nich vygtrcal?
alebo prave preto, ze si to neurobil vobec?
Ako Kuffa, utoky a hlupost.
Netvrdim, ze to na fetakov naplati, ale uprimne, chces mi povedat, ze ta stvoril boh a nie tvoja matka s otcom? nebol si hodny, co?

10.02.2020 | Mikil

Havran je primitív. Staci vidiet, ako utoci na kazdeho , kto ma iny nazor ako ma on. Havran je egzemlarny dokaz liberalnej netolerancie.
A ku Kufovi: nech sa paci, podajte aj na neho tresne oznamenie. Kuffa bojuje s liberalizmom ale nie proti jednotlivcovi. A pokial viem tak liberalizmus a LGBT nie je nabozenstvom. Aspon zatial nie.

11.02.2020 | Oktavius

Zabava je pocuvat katolickeho knaza ako poucuje ostatnych o rodine. A este zabavnejsie je ked hovori o sexe, sexualite atd. Farizejstvo je to.
Kuffove kazne - cirkus. Snazi sa uputat divakov primitivnym populizmom a prehnanou gestikulaciou. Vytvara zo seba modlarsky kult. Babky a zakomplexovany ludia ho zeru. Nazorovo je v 15. storoci.