Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najznámejší youtuber to prehnal. YouTube z jeho videí stiahol reklamu

14.02.2017 | Jozef Tvardzík

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

17.02.2017 | sisu

'Mladík zverejnil videá, na ktorých vystupovali jeho známi, ktorým zaplatil. V jednom videu tancovali Indovia, ktorí držali nápis Smrť všetkým Židom. V ďalšom klipe sa muž prezliekol za Ježiša Krista a tvrdil, že Hitler neurobil nič zlé.

Celkovo zverejnil deväť videí s antisemitským a rasistickým obsahom. Okrem Indov a Ježiša provokoval PewDiePie ďalším videom, na ktorom v čiapke so sloganom Make America Great Again sleduje záznam Hitlerovho príhovoru.'

Prepacte ale toto je zavadzanie hodne bulvaru. Zaujimalo by ma, kolko z vas tie videa naozaj videlo a kolko len citalo spravy z nejakej webstranky. Kolko z vas vie ako sa to cele vyvijalo a ti ludia skoro prisli o biznis, a on sa potom snazil im poskytnut vlastnu stranku aby neprisli o zivobytie a nakoniec vybavil aby mohli poskytovat sluzby dalej. To uz nie je zaujimave napisat asi.

Tiez by som rad vedel, ci trend uverejni aj clanok o jeho reakcii pripadne inych veciach, ktore spravil alebo dosiahol.

17.02.2017 | youri

su to vsetko Fake News. Necakaj od novinarov, ze si budu nieco overovat. Ta doba je uz davno ta tam.
"Liberali" v amerike momentalne utocia na kohokolvek za cokolvek. Regulerny hon na carodejnice. O tom je v tychto dnoch zurnalistika v USA a nasi novinari sa po tych americkych proste opicia.