Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Marián Pavel odchádza z Ringier Axel Springer

19.12.2011, 15:00 | Eva Vozárová | © 2011 News and Media Holding

Z vydavateľstva odchádza po tom, ako sa online vývoj presunul pod Azet.

  • Tlačiť
  • 0

ringier axel springer slovakia logo

Z vydavateľstva Ringier Axel Springer odchádza šéf online oddelenia Marián Pavel. K jeho odchodu dochádza v rovnakom čase, ako mediálny dom minulý týždeň ohlásil, že celé jeho oddelenie online vývoja zastreší od januára Azet, v ktorom má Ringier väčšinový podiel. 

Marián Pavel končí v RAS ku koncu decembra. PR manažérka vydavateľstva Linda Koščová pre Mediálne.sk uviedla, že Pavel odchádza po vzájomnej dohode. Pavel zatiaľ o svojom ďalšom pôsobisku nechcel hovoriť.

V Ringieri pôsobil od jari 2007, internetové projekty vydavateľstva viedol od čias, keď fungoval spoločný projekt so Zoznamom Bleskovky.sk. Previedol ich cez problematické ukončenie spolupráce, stál pri štarte bulvárneho webu Čas.sk a pod jeho vedením sa tiež vydavateľstvo priklonilo k mobilným aplikáciám.

Po zmenách v sekcii online vývoja bude programátorom šéfovať riaditeľ Azetu Milan Dubec, ktorý bude zodpovedný aj za vývoj portálov patriacich pod Ringier Axel Springer - Čas.sk a pridružených obsahových magazínov.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)