Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Legendárny DOOM 2 konečne dohrali dokonca. Trvalo to 24 rokov

02.09.2018, 19:00 | Matúš Kollár

Digitálny týždeň | Dražil sa prototyp prvého iPhone / Aeromobil s investíciou / Zachovanie článku 11 / ADMA o kreativite

  • Tlačiť
  • 0

Dražil sa prototyp prvého iPhone

Niekedy sa na eBay nájdu skutočne raritné veci, príkladom je prototyp iPhone 1.1.1 od používateľa 321daddy. Malo ísť o testovacie zariadenie z roku 2016, používané priamo v centrále Apple, s viacerými odlišnými vlastnosťami v porovnaní so sériovým modelom. Inzerát už nie je aktuálny, no najvyššiu cenu sa nám podarilo nájsť v bulvárnom článku, ktorý spomína sumu 36 tisíc amerických dolárov.

Zdroj: ADMA

Človek by sa nedivil, keby išlo o ťah marketingu – veď v približne rovnakom čase na internet unikli fotografie nových iPhone a iWatch a tesne po tom Apple zverejnil dátum oficiálneho predstavenia, ktoré bude už 12. septembra.

Aeromobil s investíciou

Slovenský projekt lietajúceho auta získal nového investora. Je ním maďarský investor a podnikateľ Zoltán Varga, známy predovšetkým pre jeho investíciu do spoločnosti WizzAir. Aeromobil investíciu bude potrebovať, okrem ďalšieho testovania modelu AeroMobil 4.0 STOL (krátky vzlet a pristátie), hlavne pre rozpracovanie konceptu elektrického AeroMobil 5.0 VTOL (vertikálny vzlet a pristátie).

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Digitálny týždeň

Diskusia (0 reakcií)