Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Huste.tv už je v novom dizajne, prechádza do HD

17.02.2017, 14:48 | Michal Vasko

Televízia Joj predstavila novú podobu svojej športovej internetovej televízie Huste.tv. Jej prerod avizovala už vlani, napokon ho načasovala k začiatku jarnej časti futbalovej Fortuna ligy. Prenosy budú po novom vo vysokom rozlíšení a dostupné na všetkých zariadeniach.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

HD, Huste.tv

Internetová televízia bude po novom fungovať v responzívnom dizajne. Kompletne sa zmenil aj vzhľad stránky. 

Huste.tv bude v aktuálnom roku vysielať live prenosy zápasov zo všetkých extralíg na Slovensku, českú i slovenskú najvyššiu futbalovú súťaž, hokej, basketbal, volejbal, hádzanú, ako aj ďalšie športy.

Televízia bude dostupná na všetkých zariadeniach, ku skvalitneniu prenosov má okrem HD vysielania prispieť aj viac kamier umiestnených na športoviskách. Okrem prenosov, ktoré majú zostať naďalej bezplatné, web posilní aj redakčný obsah. 

„V live prenosoch prinesieme novú časomieru a celkovú grafiku - súpisky pred zápasmi, menovky hráčov. Popri autorských článkoch budú mať diváci Huste.tv po ruke tabuľky, štatistiky, prehľady najlepších hráčov. Samozrejmosťou sú zostrihy zápasov či rozhovory s hráčmi, “ približuje novinky Roman Neuschl, riaditeľ Nových médií Joj Group.

Športové prenosy na Huste.tv boli v minulosti spoplatnené - kupovať sa dali jednotlivé zápasy aj predplatné na dlhšie obdobie. Joj od modelu vlani ustúpila. 

Ako potvrdil v rozhvore pre Mediálne.sk šéf televízie Marcel Grega, náklady na športové prenosy z celej krajiny má naďalej vykrývať online inzercia. 

„Primárne je to o reklame. Huste.tv je do istej miery aj imidžová záležitosť, finančne to vychádza bez zásadnejšieho zisku či straty. Funguje to veľmi efektívne, vieme si to preto dovoliť,“ povedal v decembri. 

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy HD, Huste.tv

Diskusia (0 reakcií)