Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Holcová: Vyhrážajú sa mi každý deň. Už sa z toho nerozklepem

17.10.2018 | Veronika Rajničová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

17.10.2018 | Pavel Šimon

Skvele povedané a napísané. Základom nápravy je vždy, že akceptujeme, že je niekde chyba a začne sa hľadať. P. Holcová má môj obdiv, že dokáže pripustiť, že novinári nie sú výnimočná elita stojaca nad tým všetkým.
Súčasne jej (a aj nám ostatným) želám aby našla (ona a jej kolegovia) recept na riešenie tejto krízy dôvery v novinárov a tým aj dôvery v systém.
P.S.: M. Kočner je presne tou špičkou ľadovca, keď nebol v base bol pre noviny (média) "ctihodný občan", bol vo smotánke, v telke, v reláciách. Napr. nie je to tak dávno, čo "pomáhal hľadať pravdu" o tom čo sa deje v Čistom dni. Teraz majú "zrazu" odvahu o ňom písať aj špatné veci...
P.S.2.: novinári húfne chodia na tlačové oznamy poslanca a predsedu najsilnejšej strany. Už to nie je premiér, len poslanec a predseda strany, a na rovinu - dostáva sa všetkým poslancom a predsedom politickej strany rovnakého prístupu?

17.10.2018 | zajo-

tento chorý systém v Banánovej republike vytvorili Pobirmovaný súdruh a Bulharský mafián

17.10.2018 | shaggy

"Čitatelia už majú plné zuby toho, keď vidia všetky tie články s titulkami typu kontroverzný podnikateľ blízky politickej strane, prípadne firma blízka politikovi urobila to a to"
Hej. A napriek tomu chcú čitatelia vymeniť iba tých podnikateľov/politikov, namiesto ktorých prídu iní a nezamyslia sa nad tým, že chybný je celý systém.