Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Gorduličov Ťažký týždeň bude pokračovať na Akutality.sk

20.03.2018, 16:44 | pol | © 2018 News and Media Holding

Internetová relácia zabávača Jána Gorduliča Ťažký týždeň má už svoj tretí domov. Po Sme a TRENDE ju bude prinášať vydavateľstvo Ringier Axel Springer na svojom spravodajskom portáli Aktuality.sk.

  • Tlačiť
  • 0

Prvú časť Gorduličovho Ťažkého týždňa uvedú Aktuality.sk 21. marca. Úvodný diel nesie názov Jednoducho mafia II. Relácia bude mať premiéru každú stredu.

„Sme radi, že budeme spolupracovať s Janom Gorduličom, ktorý je pre mňa osobne nesmierne inšpiratívnym človekom. Robí skvelú prácu, čo verím, že ocenia aj čitatelia na Aktuality.sk. Našou úlohou je informovať o krajine a komentovať, čo sa tu deje. V tomto je Jano naozaj majstrovský,“ povedal šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy.

So satirickou online šou, ktorá komentuje aktuálne politické a spoločenské udalosti týždňa, začal J. Gordulič v decembri 2015 na Sme.sk.

Vlani v marci reláciu prichýlilo vydavateľstvo News and Media Holding, ktoré ju ponúkalo na svojom videoserveri Vju.sk aj na webe týždenníka TREND. Spolupráca sa skončila koncom roku 2017.

„Ťažký týždeň je overený koncept, ktorý funguje už niekoľko rokov. Veľmi nás potešilo, keď sme videli záujem fanúšikov o ďalšie diely, ktoré sme sa rozhodli umiestniť na naše Aktuality.sk,“ povedala šéfka digitálneho obsahu v Ringieri Monika Žákovská.

J. Gordulič pripravuje Ťažký týždeň s niekoľkými spolupracovníkmi. Inšpiráciou sú zahraničné koncepty s podobnou formou, napríklad relácia komika Johna Olivera, ktorý ju má na HBO.

Aktuality.sk z pravidelných videoformátov ešte publikujú reláciu Na rovinu, ktorú moderujú investigatívny novinár Marek Vagovič a komentátor Dag Daniš. S televíziou Markíza produkujú politickú reláciu Fair Play Michala Kovačiča. Obe sú diskusiami s jedným hosťom na politické a spoločenské témy.

Poznámka: Mediálne.sk je súčasťou vydavateľstva News and Media Holding. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Aktuality.sk, Ringier Axel Springer, Ťažký týždeň s Janom Gorduličom

Diskusia (0 reakcií)