Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Despacito už na YouTube prekonalo 5 miliárd pozretí

05.04.2018, 16:21 | pol | © 2018 News and Media Holding

Hitovka Despacito prekonala ďalší „digitálny“ rekord – na YouTube už hudobné video prekročilo hranicu päť miliárd videní. Opäť ako prvé na svete.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

YouTube

Skladba prekonala nový, päťmiliardový míľnik v stredu, vo štvrtok popoludní už počet prezretí bol o 1,3 milióna vyšší.

Despacito zbiera na internete jeden rekord za druhým. Chytľavý song v španielčine sa stal najsledovanejším videom v histórii YouTubu vlani v auguste. Na platforme bol aj najviac púšťaným hudobným videom celého vlaňajška.

Na tróne vymenila skladba Luisa Fonsiho a rapera Daddyho Yankeeho minulý rok v lete klip k skladbe See You Again od Wiz Khalifu a Charlieho Putha. Ten si krátko predtým prevzal vedenie od dovtedajšieho dlhodobého lídra Gangnam Style v podaní kórejského rapera Psy.

See You Again vlani v júli išla do čela 2,896 milióna pozretiami, no krátko nato ju Despacito predstihlo a hranicu troch miliárd prekonalo ako prvé. V októbri 2017 už malo na konte štyri miliardy videní a ďalšiu miliardu pridalo za necelý polrok.

Klip k skladbe Despacito bol na YouTube zverejnený 12. januára 2017. Nakrúcal sa niekoľko týždňov predtým v Portoriku.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy YouTube

Diskusia (0 reakcií)