Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Denník N začal k predplatnému dávať prístup k Respektu

05.05.2016, 09:55 | pol | © 2016 News and Media Holding

Denník N a český magazín Respekt spustili spoločnú predplatiteľskú akciu. Prvých 250 používateľov, ktorí si aktuálne predplatia Denník N, získajú aj trojmesačný digitálny prístup k obsahu na Respekt.cz.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Denník N

Denník N novú ponuku avizuje na samostatnej podstránke v rámci predplatného. Podľa nej platí akcia pre ročné predplatné, ktoré stojí v základnom variante zahŕňajúcom prístup ku kompletnému obsahu na dennikn.sk 53,88 eura (4,49 eura mesačne).

„Akciu môže využiť ktorýkoľvek zákazník, aj existujúci,“ uviedol pre Mediálne.sk šéf onlinu Denníka N Tomáš Bella.

Samotný trojmesačný prístup k obsahu na Respekt.cz stojí 417 českých korún. Základné mesačné predplatné na webe českého magazínu je 139 korún, teda zhruba 5,14 eura. Na podobnej cenovej úrovni predáva mesačné predplatné aj Denník N – stojí 4,90 eura.

Predplatných Denníka N zahŕňajúcich Respekt Digital je k dispozícii limitovaný počet – 250. Rovnaké obmedzenie má Respekt, ktorý recipročne čitateľom od tohto týždňa k predplatnému „pribaľuje“ štvrťročný prístup na web Denníka N. Obe médiá spolu už dlhšie spolupracujú aj na obsahovej úrovni.

Respekt vychádza v Česku od roku 1989, týždenník patrí vydavateľstvu Economia, ktoré má v portfóliu aj denník Hospodářské noviny. Šéfredaktorom Respektu bol v rokoch 2006 - 2008 bývalý šéfredaktor denníka Sme Martin M. Šimečka, momentálne titul vedie Erik Tabery. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Denník N

Diskusia (0 reakcií)