Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Čo dokáže svetovo prvý inteligentný kondóm

05.03.2017, 15:32 | Matúš Kollár

Digitálny týždeň | YouTube TV prichádza / Handle posúva robotiku / MWC 2017 v obrazoch / Digital Pie 2017 rozdané!

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

YouTube TV prichádza

YouTube oficiálne vstupuje na pole televíznych služieb. Za 35 dolárov mesačne umožní online sledovať viac ako 40 televíznych staníc, vrátane prestýžnych ABC, CBS, Fox, NBC či ESPN. Okrem toho ponúkne archív, možnosť nahrávania a samozrejme prístup odkiaľkoľvek vďaka svojej aplikácii. Viac na Mediálne.sk.

Zdroj: YouTube

i.Con Smart je svetovo prvý inteligentný kondóm

Nositeľné technológie buď poškočili na úplne nový level, alebo ide o prvý apríl v predstihu. V každom prípade i.Con by mal byť prvý kondóm, ktorý dostane vlastnú aplikáciu a v reálnom čase (hádajte kedy) bude merať vašu výkonnosť a vyhodnocovať ju. Dozviete sa, koľko ste vystriedali polôh, koľko ste nimi strávili času a DOKONCA sa budete vedieť porovnať so zvyškom sveta cez spomínanú aplikáciu. Raj pre skalných štatistikov, nočná mora pre bežného chlapa. Predobjednávky nájdete na BritishCondoms.com. Nehovorte, že sme vás nevarovali :)

MWC 2017 v obrazoch

Na MWC 2017 väčšinu pozornosti na seba stiahol remake Nokie 3310 – no pre túto viac-menej srandu by bola škoda premeškať zvyšné novinky. Napríklad vážneho konkurenta iPad Pro od Samsungu, Galaxy Tab S3, či smartfónové novinky od Sony a Huawei. Fotoreport z akcie nájdete aj na TREND.sk.

Handle posúva robotiku

Z času na čas napíšeme aj o novinkách Boston Dynamics, aktuálne vďaka kvalitnému PR asi najznámejších machrov na robotiku. Okrem iného vyrobili najrýchlejšieho robota na svete, pomenovaného Gepard. Teraz predstavili Handle, ktorého naučili jazdiť na dvoch kolesách a prekonávať prekážky, zároveň vďaka dvom ramenám dvíhať ťažké predmety. V pohybe vyzerá veľmi pôsobivo! Viac nájdete v článku na TechCrunch.com. John Connor, I´ll be back!

Digital Pie 2017 rozdané!

Záverom týždňa sa rozdali ceny Digital Pie 2017 a digitálnou agentúrou roka sa stal Triad. Zoznam víťazných prác nájdete na digitalpie.sk – inšpirácia zaručená, veď ide o to najlepšie, čo sa v digitálnom marketingu na Slovensku za poslednú dobu urodilo.

V minulom #digitalnytyzden sme spomenuli solárnu strechu ako najnovšiu inováciu od Tesly. Nakoniec sme sa téme pozreli na panely bližšie a pripravili samostatný článok, ktorý hovorí o inováciách ako skutočnom pohone.

Ďalší článok, ktorý sme na webe adma.sk pripravili, je pokračovaním v téme online analýzy – tentoraz poškuľujeme po Google Analytics. Ak ste premeškali začiatok, prvý diel vás čaká na tejte linke, druhý potom nájdete tu.


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Digitálny týždeň

Diskusia (0 reakcií)