Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

CIA: vieme sa dostať aj do vášho smartfónu a televízora

12.03.2017, 15:30 | Matúš Kollár

Digitálny týždeň | Plány Amazonu na Slovensku / LinkedIn v Rusku končí / Rýchlejšie odpovede v Gmaile

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Rýchlejšie odpovede v Gmaile

Kto nevyužíva predpripravené templates na Gmaile, využíva ho len na pol plynu a to je škoda. Funkcia „Canned Responses“ je zadarmo a keď jej venujete trochu času, veľa vám ho ušetrí. Pozrite si podrobný how-to návod na Mashable.com a už nikdy nebudete musieť pracne odpisovať na tie isté e-maily!

Zdroj: gmail.com

LinkedIn v Rusku končí

Dôvodom je, že odmieta uchovávať údaje ruských občanov iba na ruských serveroch. Sieť je na území Ruska zablokovaná od polovice minulého novembra za výrazného pričinenia ruského cenzúrneho úradu Roskomnadzor.

8 700 dokumentov, vďaka ktorým nás CIA sleduje

Ak chcete prežiť skutočné mrazenie v chrbte, čítajte ďalej: Vault 7 je kódové označenie viac ako 8 700 dokumentov, ktoré Wikileaks objavili na izolovanom serveri v USA. Portál Wikileaks uverejnil prvý zo série dokumentov, nazvaný Year Zero, ktorý popisuje do akej miery je CIA schopná neoprávnene vniknúť do zariadení Apple, Google, Microsoft či Samsung.

Zdroj: SITA/AP

Obrovský dôraz je kladený práve na applovské iOS, pretože platforma je všeobecne považovaná za veľmi bezpečnú a využívajú ju predovšetkým celebrity a politické či obchodné elity. Apple na dokumenty reagoval správou, že väčšina bezpečnostných dier je už odstránená a na ďalších sa aktívne pracuje. Aj napriek tomu je niečo takéto extrémne znepokojujúce...

Neprehliadnite

Plány Amazonu na Slovensku

Logistické centrum najväčšieho e-shopu na svete prichádza na Slovensko aj vďaka úspechom, ktoré dosahuje administratívne centrum v Bratislave, zamestnávajúce už vyše 850 ľudí. Prečítajte si rozhovor o budúcnosti Amazonu u nás s Royom Perticuccim, viceprezidentom pre Európu.

Digitálne Chuťovky sú s5!

To, že analytika je koníčkom nejedného člena ADMA, dokazujeme v poradí štvrtom článku, tentoraz o reakciách na zmeny v reportoch. Jednoducho ak sa objaví náhly nárast alebo pokles, je potrebné zistiť, čo ho spôsobilo.

Facebook v aplikácii Messanger prinesie už onedlho reactions – tú sú tie ksichtíky, ktorými môžete dať najavo limitovanú paletu pocitov. Viac na webe adma.sk.

A okrem toho znova prichádza možnosť stretnúť sa a poraňajkovať s členmi ADMA osobne – už 16. marca v bratislavskom Foxforde a na tému performance marketing.


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Digitálny týždeň

Diskusia (0 reakcií)