Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na internete si už môžete nájsť aj partnera na tenis, spoločnú dovolenku, či osobu, ktorá sa k vám hodí

30.05.2012, 15:45 | NetBau

  • Tlačiť
  • 0

S príchodom letných dovoleniek sa u mnohých umocňuje pocit osamotenosti. Kamaráti majú svoje rodiny, kolegovia iné záujmy. Hľadanie sa presúva čoraz viac na internet. Na novú internetovú zoznamku stretni.sk, ktorá sa pripravovala v spolupráci s psychológmi, sa už zaregistrovalo 5000 užívateľov. Portál od decembra zaznamenal viac ako 100 000 návštev.

Rozvoj internetu súvisí aj s rozmachom zoznamovacích portálov pre rôzne vekové kategórie a s rôznym zameraním. Portál stretni.sk využíva osobnostný profil, ktorý vypracovala Zuzana Drgoňová v spolupráci s ďalšími slovenskými psychológmi. Dotazník môže vhodne pomôcť pri zoznámení sa a pri výbere vhodného partnera. Pozostáva z povahových vlastností, opisu osoby, očakávania od vzťahu a od partnera.

"Inovatívne služby v internetovom zoznamovaní výrazne uľahčia nadviazanie prvého kontaktu, udržanie konverzácie a nájdenie “toho pravého/tej pravej”," vysvetľuje zakladateľ portálu stretni.sk Samuel Schlarmann. Portál otvára rovnaké možnosti pre záujmové, profesné ako aj pre partnerské zoznámenie. „Takáto forma profesnej a záujmovej zoznamky je na slovenskom internetovom trhu novinkou," konštatuje manažér portálu.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)