Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Aktuality.sk majú novú aplikáciu, prináša kompletný spravodajský servis na jednom mieste

30.01.2017, 16:32 | Aktuality.sk

Spravodajský online portál Aktuality.sk uvádza na trh svoju prvú aplikáciu pre mobilné telefóny fungujúce na platformách iOS a Android. Aplikácia sa dá stiahnuť bezplatne z Google Play alebo z Apple Store.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Nová aplikácia je užívateľsky jednoduchá a dizajnovo prepracovaná. Prináša rýchle a dôveryhodné správy na jednom mieste. Okrem denného domáceho a zahraničného spravodajstva v nej používatelia nájdu aj novinky z ekonomiky, zdravia, módy a krásy. Nechýbajú ani kultúrne a športové správy. Samozrejmosťou sú zaujímavosti zo sveta technológií, IT a vedy ako aj servisné informácie o počasí či televíznom programe.

„Po aplikáciách Čas.sk a Šport.sk prichádzame s aplikáciou Aktuality.sk, čím sa nám podarilo skompletizovať obsahové portfólio našich magazínových produktov. Hlavným cieľom je zvýšiť komfort pre čitateľov, ktorým chceme prinášať nielen dôveryhodný a zaujímavý obsah, ale aj kvalitné služby a produkty,“ hovorí Milan Konečný, CDO chief digital officer.

Používatelia nájdu v aplikácii obsah nielen z portálu Aktuality.sk, ale aj z webov Šport.sk, Diva.sk, Žive.sk, Najmama.sk. Pridanou hodnotou sú servisné služby, ako počasie, televízny program a horoskopy. Výber prioritných tém je na používateľoch, ktorí si môžu vyskladať vlastný obsah.

„Pri vývoji sme kládli dôraz na užívateľskú stránku aplikácie. Má jednoduchú, intuitívnu logiku, ktorá čitateľom uľahčí používanie. Ďalším dôležitým bodom bolo spojenie aktuálnych spravodajských článkov, publicistiky a servisných podstránok (počasie, TV program a pod.) tak, aby sme čitateľovi ponúkli všetky dôležité informácie,“ hovorí šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy.

Po otvorení aplikácie sa používateľovi zobrazia hlavné kategórie. Menu je rozdelené do niekoľkých sekcií na Moje Aktuality, Aktuality, Šport, Žena a Tech. Na úvodnej stránke sa nachádzajú aj servisné rubriky Počasie, Televízny program a Horoskopy. Ďalším benefitom, ktorý zvyšuje používateľský komfort, je funkcia Moje Aktuality, pomocou ktorej si používateľ vyskladá svoj vlastný obsah.

Aktuality.skZdroj: Aktuality.sk

Jednoduchým označením rubrík, ktoré ho zaujímajú, dostáva na mieru šitú, personalizovanú ponuku. Aplikácia umožňuje aj zvukové prehrávanie, filtrovanie autorov či možnosť uložiť si najzaujímavejšie články. Na archiváciu obľúbeného čítania slúži sekcia „Uložené články".

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)