Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aktuality.sk a Politico.eu vydajú spoločný Politico Playbook

27.11.2018, 14:55

Playbook európskej edície Politico je populárny a rešpektovaný newsletter, ktorý zostavuje politický editor Politica Ryan Heath so svojím tímom.

  • Tlačiť
  • 0

Ide o formát, ktorý s obľubou čítajú najmä politické, biznisové a spoločenské elity starého kontinentu. Nechýba prakticky v žiadnej z emailových schránok ľudí, ktorí majú čo povedať do smerovania EÚ. Spoločný projekt bude zahŕňať komplexné informácie o slovenskej politike, voľbách aj eurovoľbách.

„Je to česť, že si kolegovia z Politico vybrali práve nás. Považujem to za prejav rešpektu a potvrdenie relevantnosti našej práce. No je to aj obrovská zodpovednosť. S Politico budeme pracovať veľmi úzko nielen pri eurovoľbách, ale aj na ďalších témach. Som presvedčený, že táto spolupráca bude na prospech oboch médií,“ uviedol Peter Bárdy, šéfredaktor portálu Aktuality.sk

Politico.eu je spravodajský web informujúci a komentujúci dianie v EÚ. V júni 2018 sa druhý rok po sebe opäť stal víťazom ankety o najvplyvnejšie médium, ktoré informuje o európskych témach (podľa ComRes/Burson-Marsteller).

Stalo sa tak aj napriek tomu, že v Bruseli pôsobí relatívne krátko. Predbehol aj také médiá ako Financial Times, The Economist, BBC či Wall Street Journal.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)