Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Joj na FB zverejnila video s Lacom

18.02.2014 | inception

Asi každý zachytil vyjadrenie TVM že čo si to v TVJoj dovolili,že dali video s Lacom na svoju stránku.Už som si myslel že konečne sa trocha táto tv zmenila ale vidím že to "detské" vyjadrovanie pokračuje.Prečo sa neobuli aj do iných stránok ktoré zverejnili to video? Rovno nech začnú útočit aj na Break,Youtube,Dailymotion atď. :))) Lebo len oni zaplatili za vysielacie práva a nikto iný na svete :))

 Pravidlá diskusie

20.02.2014 | ronn

Ty asi nevieš, o čom točíš, že? Obuť sa do Youtube alebo možno do Facebooku je naháňať vietor v poli. No TV JOJ je legálna televízia etablovaná na našom malom piesočku a bohužiaľ alebo chvalabohu pre ňi platí slovenská legislatíva - alebo presnejšie platiť by mala, Aj RTVS mala pri športe poznámku vysielané so súhlasom tv Markíza . A na druhú stranu, ty ako firma, keď by si investoval do vysielacích práv svoje financie, bolo by ti to akože jedno ?
BTW: asi aj tom a Jerry mali už ferkových lapsusov práve tak dosť , ako čítam :*)

21.02.2014 | inception

Hlavne sa ukľudni a toč :)) . . . Prečítaj si po sebe čo si napísal,to myslíš vážne? Keď chce odvysielať televízia ukážku zo zápasu tak jedine so súhlasom toho kto to vysielal.Ale tu išlo o internetovú stránku.To video je všade,prečo sa obuli len do Joj? To len TVM fandí hokeju? . . . a k Ferkovi,je mi to tak jedno,nech je riaditeľom aj Desperado,to ma nezaujíma :) Hlavná vec že teba to zaujíma :))))

21.02.2014 | ronn

ale, inteption, neviem, kto sa má ukľudniť , ja nie som autorom tohto fóra, takže zjavne toto obutie sa do tvojej obľúbenej TV nerozhodilo mňa, ale niekoho iného, nemyslíš :-) ? A prečo by si Markíza nemohla zgustnút na JOJ-ke, však v opačnom garde to robia permanentne a riadne infantilne - aj to snáď už hádam ukončia.

21.02.2014 | inception

Myslíš,že keď som autor článku tak je to moja obľúbená TV? Dovoľ mi zasmiať sa . . . :)))) . . . mňa len zarazila tá reakcia,to s videami sa deje stále a nikto s tým nemá problém,len tvm,to mi bolo divné,to je všetko. ronn,bavíme sa o videu,nie o nejakom útočení,to je mi tiež jedno,nech si tvm zgustne na joj.Ja píšem o videu.A zaujímavé,že ty,ktorý niesi markizák,stále reaguješ,ked niekto spomenie tvm :)) Nech sa ti darí

21.02.2014 | ronn

ja to tiež ukončím, len ja si nemyslím, čo zrejme ty považuješ za normálne, že keď "nikto" s nejakými záležitosťami nemá problém, tak je to automaticky v poriadku. Alebo, ak sa niekto nejakým spôsobom snaží hájiť si svoje práva, tak to nie je OK?
A, tiež tebe všetko dobré, však ide víkend :-)

24.02.2014 | medialny.mag

nový riaditeľ JOJky začal expresne robiť poriadok...