Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo je Europa 2 taka otravná?

17.06.2011 | Jandro

Patrím k tým smoliarom, ktorý v práci majú naladené toto rádio. Vo väčšine komerčných rádií sú pomerne často hrané tie isté piesne, ale tak často ako na Europe 2 to veru nie je. Za deň nevedie dokonca pustiť ani len jednu poriadnu pesničku, nie to ešte slovenskú.

 Pravidlá diskusie

17.06.2011 | Maxik171

Taká otravná asi nie je, keď pri každom zistení počúvanosti majú vyšší podiel. Je to typické rádio pre mladých 12+- 30

17.06.2011 | Misho

asi tak nejak... Aj ja si občas naladím toto rádio, keďže niekedy je Funrádio naladiť umenie a mne ich playlist vyhovuje ale raz som počúval E2 dve popoludnia za sebou a približne v tom istom čase hrali tie isté pesničky ako v ten predchádzajúci deň - neviem či aj poradie nebolo isté..
Čo mi na E2 tak nenápadne prekáža sú niekedy dosť na nič a amatérsky spracované reklamné spoty a tiež ten ich maskot, hneď by som ho vymenil..

18.06.2011 | iks.x

Tiež ma E2 skôr odradzuje ako priťahuje, pár krát som ju skúšal počúvať, či to nebude niečo zaujímave ale bohužiaľ. Ostal som pri Funku, ktoré je na tom kvalitne omnoho lepšie, či už pesničkami, jingle, reklamy... Prosto všetok zvuk pôsobí harmonickejšie. Pri E2 nie, a to patrím presne do ich cieľovky.

22.06.2011 | mymon

Podľa mňa hrajú na Europa 2 lepšie ako na Funku ale čo sa týka jinglou a reklám tak v tom je Fun 100x lepšie a profesionálnejšie. Funko ladím ráno keď je Adela a Sajfa...potom preladím na Europu 2 a zas keď je Junior a Marcel ladím späť na Fun :)

28.06.2011 | ixo1990

súhlasím s mymon európa2 hrá lepšie ako Funrádio alebo rádio Expres, hudba je dobrá, áno samozrejme ich slabou stránkou sú jingle, ktoré povedzme si na rovinu nemajú na takej úrovni ako Funrádio, ktoré ich robí na trochu inej úrovni, závisí to od šikovnosti zvukárov a taktiež aj hudobného sluchu vysielacích technikov, keďže je verejne známe že vedľajšie jingle teda reklamné spoty robí technik Funrádia v nahrávacom štúdiu ktorý má v tom asi trošku dlhšiu prax. E2 si sama navrhuje zvukovú grafiku a aj si ju sama nahráva to isté aj s reklamnými spotmi preto tá menšia neprofesionalita ale z môjho pohľadu good.

01.07.2011 | _Pedro_

FUNko podle mně hraje líp než Evropa2. Teda alespoň česká E2 hraje pořád dokola asi sto(možná jenom padesát) písniček které jsou zrovna ve světě "TOP" a vůbec nehraje domácí hudbu(nepoíčtám-li dokola jenom Rytmusa anebo Xindla X a to taky jen občas). Počítám že slovenská Europa2 hraje stejně, i když osobně ji neposlouvhám. Na FUNku zmiňovaných "TOP" hrají taky a ještě k tomu přidávají vcelku dostatek domácí hudby a občas nějakou tu "legendární" zahraniční píseň. Já mám FUNko rád. To ale neznamená že bych E2 neposlouchal. Je mi jako mladému člověku v mnoha věcech sympatická a ve své podstatě jsem na ní vyrůstal. :-D

08.08.2011 | hanyman

kto si chce vypočuť kvalitné slovenskú hudbu, nepočúva Funko ani Expres...ale kúpi si album, ide na koncert, prípadne si naladí Fm_ko...

26.09.2011 | Ratataplán

počúvni hlas svojho srdca a počúvaj rádio Vltava...

27.04.2012 | RoboFabry

Je fakt, že Europa-2 v Čechách je tiež príšerne otravná. Podľa názvu slovenskej stanice, ktorým je tiež Európa-2 si myslím, že Slovensko v tomto prípade zakúpilo nejakým zvláštnym spôsobom programovú štruktúru od českej Europy-2 a preto vysiela presne takým štýlom. Nezabite ma, ale ja som poslucháčom aj Rádia Devín a aj stanice Vltava. Prečo nie? Majú svoje čaro a priaznivcov literatúry, histórie a klasickej hudby sú priam stvorené.

28.08.2013 | Marry728

Prečo nepustíme nič nové slovenské? Nových, mladých a talentovaných spevákov, kt. sa nemusia hanbiť ani za živé vytúpenia? Rád by som si vypočul aj napríklad túto skvelú speváčku - Petru F! Piesne so zmyselnými textami som v našich rádiách už dlhšie nepočul.
Odpoveď znie - mladí interpréti nezaplatia 5tisíc eur za nasadenie.