Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

naši interpréti

28.08.2013 | Marry728

Prečo nepustíme nič nové slovenské? Nových, mladých a talentovaných spevákov, kt. sa nemusia hanbiť ani za živé vytúpenia? Rád by som si vypočul aj napríklad túto skvelú speváčku - Petru F! Piesne so zmyselnými textami som v našich rádiách už dlhšie nepočul.

 Pravidlá diskusie

28.08.2013 | didinko

A načo máš internet? Televízia tu nie je kvôli zábave, ale na oblbovanie más. Ja napr. svoj televízor používam už len ako monitor pre svoj počítač, cez ktorý pozerám filmy, počúvam hudbu, a to vždy takú akú chcem ja a nie niekto s totálne odlišným vkusom ako mám ja.
Napr. Petru F máš tu: http://www.youtube....

28.08.2013 | ronn

zdravím, marry, nechcem vyrypovať, ja len, či ti je jasný rozdiel medzi slovami zmyselný a zmysluplný - čekni pre istotu slovník.
A inak, súhlasím s Didinkom, čo chcem počúvať, počúvam z internetu resp. miniem nejaké to euro na CD :-)

30.08.2013 | Mokion

Keby tu nejakí noví, mladí a talentovaní speváci boli, nevidel by som v tom problém. Toto čo predvádza Tebou spomínaná "speváčka" Petra F, má od má od kvalitnej hudby veľmi ďaleko.

30.08.2013 | evama

to už inú diskusiu nenájdem....zase Petra F ??? kto to je, čo to je keď si zaslúži tolko pozornosti ???....pomooooooc...

03.07.2015 | BraňoR

Ked si pustim Radio FM, tak ma ide trafit slak. Maju uplne zly vkus a pocuvanost 2 % ! A to za nase koncesie ! To mohli ist namiesto tejto hudby nove nase kapely. Napriklad madari maju dve internetove radia s ciste madarskou hudbou. Jedno rok, druhe pop. Pustaju aj najlepsie aj o nieco horsie piesne. Kedze pustaju vsetko, uplatni sa aj vsetko najlepsie. Nase pesnickove sutaze vyberaju najlepsich , nie co je dobre pre radio. V Kosickom zlatom poklade su vybrani prvi traja zo 150 sutaziacich. Pritom pre radio je mozno dobrych aj 100 skladieb. A to su kazdy rok ine skladby. Nemali by ludia v rozhlase urcovat co sa bude pacit posluchacovi, ale mala by sa pustit masa hudby a posluchac by mal sam vybrat co sa mu paci.