Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Celkovo....

21.11.2011 | kudlanka

... sa mi zdá, ako by už ľudia rezignovali a na určité nevyriešené veci radšej zabudli. Nikomu tu naozaj nechýba web rozhlasu, ktorý je v dezolátnom stave ? To sa nikto nepotrebuje vyjadriť k vysielaným programom ? Myslím si, že takýto stav vyhovuje hlavne kompetentným v rozhlase lebo si vysielajú čo chcú. Pokiaľ sa dalo vyjadrovať a kritizovať, veľmi to znervózňovalo hlavne administrátora. Teraz má hlavne pokoj. Riaditeľka by mala pozornosť venovať hlavne cene, ktorú vyplatili za tento nedorobok. Myslím, že takúto úroveň akú má web teraz, by zvládol hociktorý školák .

 Pravidlá diskusie

22.11.2011 | roskild

Založil som nové fórum s názvom peter4tv,neviem či to niekto zaregistroval lebo sa to rýchlo zmazalo.Keď som založil niečo podobné o Rebeke tak zostalo,ten mnohonickový ľuboško sa hneď zmazal.FAKOF Mediálne!

22.11.2011 | roskild

http://medialne.etre...