Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rybníček v SITA

20.02.2009 | domino

Tak páni, a máme to tu. Dvojička Kollár-Rybníček je zase spolu.Nech žije výber ľudí na posty cez kamarátstvo. Tak pred dvoma týždňami TU bola diskusia o tom ako sa vyberá na post GRSTV. a bniekto TU písal že je ten výber humbug a je to všetko a kamarátoch a známostiach. A ČUDUJ -v súkromnej spoločnosti je to ešte horšie.Ach Slovensko-zase je to ako za statrých červených čias-len farby sa vymenili.Kollár a Rybníček sa stali kolegami po škole v nejakej inštitúcii-a odvtedy si vždy dohadzxujú fleky a navzájom sa kryjú.

 Pravidlá diskusie

20.02.2009 | nebag

Dominko, pokoj. Uplne nepodstatne. Je to sukromna firma, a ta sa moze rozhodovat ako chce. Sipim za tym prepojenie Rybnickovho portalu Metoo.sk so SITA. Prepojenie zabavy a spravodajstva. To vyzera zaujimavo. Som zvedavy. Domino, STV uz neries. Ta nikoho nezaujima. Ta je uz polomrtva a krachuje.

20.02.2009 | Fly

Domino, suhlasim s Nebagom... tebe moze byt ukradnute, kto je sefom sukromnej firmy.

20.02.2009 | nemec

lenze blbcovi z STV to jedno nie je