Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Logo pre Košický kraj

13.11.2008 | cleverPETER

Možno táto diskusia neosloví masu ľudí, ale predsa som ju musel založiť. Práve tu na medialne.sk som sa dočítal že KSK vyhlasuje verejnú súťaž na nové logo a slogan. Odmena pre výhercu je vraj 30 000. Pár grafických štúdií a pár amatérov tak isto hlúpych ako ja naletelo. Zapojili sme kreatívne mozgové závity naplno vytvorili logá a zaslali na potrebnú adresu. KSK mal uskutočniť výstavu ktorú neuskutočnil, do konca septembra mala špeciálna komisia rozhodnúť o novom logu ale zrejme asi nerozhodla, v priebehu októbra mali zverejniť výsledky ale nezverejnili. Na niekoľko mailov z môjho pera neodpovedali. Záver? Alebo si urobili pekný žartík z pekného počtu ľudí, alebo mali logo už dopredu vybrané peniaze vyplatia niekomu, kto už má prihriatu polievku na krajskom úrade a hlúpy ľudia ktorí naleteli nech na všetko zabudnú. A zrejme už aj zabudli........

 Pravidlá diskusie

13.11.2008 | Mercury007

Niet sa čo čudovať, na Slovensku bežné podľa mňa, nie? Alebo sa mýlim?

19.11.2008 | Front

No ja tiez marne hladam nejake nove info. Tiez som sa pripojil, som profesional a chcel som rodnemu mestu nejako pomoct. Barz aj zadarmo. Ale vidim, ze amateri.

20.11.2008 | gandalf

Clever PEter asi nie si az taky bystry, akym sa pomenuvas. amt takyto problem, davno navstivim alebo sa telefonicky ozvem spravodajcom a mas ich v KE neurekom, nech sa do toho pustia. viem, ze aj niektore celoslovenske printy sa touto otazkou zaoberali. Samo, ze v case, ked vysiel tento "uzasny" napad z pomazanych hlav uradnickych. Tak by bolo urcite zaujiamve, pozriet sa na pokracovanie...nemyslis????

12.03.2009 | Front

no 14. januara to vyhlasili - s 4-mesacnym oneskorenim, ak sa nemylim. Logo teda nie je na prvy pohlad nicim zaujimave, neoslovi, nezasiahne, neostane v pamati. No a slogan: "Kraj plny inspiracie", to znie ozaj inspirativne.