Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

RTVS zverejnila vysielací plán počas olympiády v Soči

19.12.2013 | Martin Poláš | © 2013 TREND Holding

Dvojka sa na vyše dva týždne premení na športový kanál, hokej pôjde na Markíze

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) už naplánovala programovú štruktúru počas blížiacej sa športovej udalosti roka – zimných olympijských hier v ruskom meste Soči.

Verejnoprávna televízia je držiteľom práv na všetky športové prenosy z olympiáda s výnimkou hokejového turnaja, ktorý ako najatraktívnejšiu časť programu 22. zimných hier pre slovenského diváka samostatne kúpila Markíza.

Športovým kanálom sa počas trvania olympiády od 7. do 23. februára stane Dvojka, na ktorej pôjdu všetky priame prenosy zo Soči. Otázne je zatiaľ nasadenie otváracieho ceremoniálu, ktorý je na programe v piatok 7. februára o 17:00. RTVS zvažuje, že ho odvysiela na Jednotke.

rtvs_logo_oficialne

Na prvom televíznom okruhu bude mať počas olympiády v stredu večer priestor tak ako počas zvyšku roka futbalová Liga majstrov. Zápasy Európskej ligy, basketbalovej Euroligy, ako aj tenisového Fed Cupu vtesná televízia medzi olympijský program na Dvojke.

Okrem prenosov zo športových podujatí chystá verejnoprávna televízia aj sprievodný formát Štúdio ZOH 2014, ktoré sa bude vysielať počas viackrát počas dňa medzi jednotlivými prenosmi. RTVS zatiaľ nekomunikovala, či bude športové podujatia z olympiády vysielať aj na internete, respektíve či sprístupní na webe viacero streamov.

Do zimnej olympiády vkladá veľké očakávania aj Markíza, ktorá si k hokejovým zápasom pripravila samostatný cenník reklamy. Motto Jeden tím, jedna vášeň využíva nielen ako promo pre vysielanie zápasov slovenskej reprezentácie, ale aj v celkovej korporátnej komunikácii.

Slogan si Markíza registrovala aj na Úrade priemyselného vlastníctva, okrem neho aj názvy Hráč zápasu a 5 pukov. V prvom prípade pôjde zrejme o divácke hlasovanie, v druhom o interaktívnu súťaž.

Program Dvojky počas olympiády v Soči

Piatok 7. februára 2014
16:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:00 OTVÁRACÍ CEREMONIÁL (JEDNOTKA ALEBO DVOJKA)
20:00 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 20:10)

Sobota 8. februára 2014
09:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
09:30 SNOUBORDING, priamy prenos: slopestyle (ženy)
10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:55 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: skiatlon na 15 km (ženy)
12:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:05 Otvárací ceremoniál /záznam/
13:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:05 TENIS – FED CUP: SLOVENSKO – NEMECKO
15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:25 BIATLON, priamy prenos: 10 km (muži)
17:00 TENIS – FED CUP: SLOVENSKO – NEMECKO
19:00 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: súťaž družstiev, RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 5 000 m (muži), AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: moguls (ženy), SANE, záznam: jednotlivci (muži)
22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:20)

Nedeľa 9. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
07:55 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: zjazd (muži)
10:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:10 SNOUBORDING, záznam + priamy prenos: slopestyle (ženy)
10:30 SNOUBORDING, priamy prenos: slopestyle (ženy)
10:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: skiatlon na 30 km (muži)
12:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:00 TENIS – FED CUP: SLOVENSKO – NEMECKO
13:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 3 000 m (ženy)
15:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:25 BIATLON, priamy prenos: 7,5 km (ženy)
17:00 TENIS – FED CUP: SLOVENSKO – NEMECKO
19:00 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: stredný mostík, KRASOKORČUĽOVANIE, záznam: súťaž družstiev, RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 3 000 m (ženy), SANE, záznam: jednotlivci
22:10 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:30)

Pondelok 10. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia – zjazd (ženy)
09:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
09:40 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam zo súťaže družstiev (z 9. 2.)
10:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:50 SHORT-TRACK, priamy prenos: 1 500 m (muži) + 500 m (ženy)
12:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia – slalom (ženy)
13:10 SHORT-TRACK, záznam: 500 m (ženy) + štafeta na 3 000 m (ženy) + 1 500 m (muži)
14:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 500 m (muži)
15:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:55 BIATLON, priamy prenos: stíhacie preteky (muži)
17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 500 m (muži)
18:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:30 SANE, záznam: jednotlivkyne (ženy)
19:10 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: moguls (muži)
20:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 20:45)

Utorok 11. februára 2014
09:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slopestyle (ženy)
11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: šprint (muži) + (ženy)
12:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:10 BIATLON, záznam zo stíhacích pretekov mužov (z 10. 2.)
12:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:55 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: šprint (muži) + (ženy)
14:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 500 m (ženy)
15:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:55 BIATLON, priamy prenos: stíhacie preteky (ženy)
17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:15 SANE, priamy prenos: jednotlivkyne (ženy)
18:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:30 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: stredný mostík (ženy)
19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: záver súťaže na 500 m (ženy)
21:10 SNOUBORDING, záznam: U-rampa (muži)
22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
22:20 KRASOKORČUĽOVANIE (do 23:20), záznam: športové dvojice (krátky program)

Streda 12. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: zjazd (ženy)
10:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:25 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: skoky na lyžiach (stredný mostík)
11:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:40 BIATLON, záznam zo stíhacích pretekov žien (z 11. 2.)
12:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:20 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z krátkeho programu športových dvojíc (z 11. 2.)
13:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:30 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: beh na 10 km
14:40 SNOUBORDING, záznam: U-rampa (ženy) – 1. kolo
15:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 1 000 (muži)
17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:10 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: športové dvojice (voľná jazda)
19:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:00 SANE, záznam: dvojice (muži)
20:40 SNOWBOARDING, záznam: U-rampa (ženy)
21:10 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:30)

Štvrtok 13. februára 2014
10:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 10 km klasicky (ženy)
12:30 SHORT TRACK, priamy prenos
13:20 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: slopestyle (muži)
13:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z voľných jázd športových dvojíc (z 12. 2.)
14:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:55 BIATLON, priamy prenos: 20 km (muži)
17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 1 000 m (ženy)
18:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:15 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: muži (krátky program)
19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:00 SANE, záznam: súťaž družstiev (záver)
21:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:35)

Piatok 14. februára 2014
10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:55 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 15 km klasicky (muži)
12:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:35 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia muži (slalom)
13:40 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z krátkeho programu mužov (z 13. 2.)
14:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:55 BIATLON, priamy prenos: 15 km (ženy)
16:40 BEH NA LYŽIACH, záznam: 15 km klasicky (muži)
17:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:30 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: muži (voľné jazdy)
20:00 ŠTÚDIO ZOH
20:10 SKELETON, záznam: ženy
21:20 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: skoky (ženy)
22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:20)

Sobota 15. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: super G (ženy)
09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z voľných jázd mužov (zo 14. 2.)
10:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: štafeta 4 x 5 km (ženy)
12:35 SHORT TRACK, priamy prenos: 1.500 m (ženy) – finále + 1 000 m (muži)
13:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:50 MAGAZÍN LIGY MAJSTROV
14:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 1 500 m (muži)
17:10 BIATLON, záznam: 15 km ženy (zo 14. 2.)
18:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:30 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: veľký mostík (muži)
20:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:25 SKELETON, záznam (muži)
21:30 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:50)

Nedeľa 16. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: super G (muži)
10:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:10 SNOUBORDING, záznam z kvalifik. (20 min) + priamy prenos: board cross (ženy)
11:10 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: štafeta 4 x 10 km (muži)
13:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:30 SKOKY NA LYŽIACH, záznam z veľkého mostíka mužov (z 15. 2.)
14:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, záznam zo super G mužov (zo 16. 2.)
15:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:55 BIATLON, priamy prenos: hromadný štart (muži)
17:15 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: tanečné páry (krátky program)
19:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
19:45 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 1 500 m (ženy)
21:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:35)

Pondelok 17. februára 2014
14:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:50 SNOUBORDING, záznam: boarder cross (muži)
15:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:55 BIATLON, priamy prenos: hromadný štart (ženy)
17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:10 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: tanečné páry (voľné jazdy)
19:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
19:20 SKOKY NA LYŽIACH, záznam (relive): družstvá (muži)
21:30 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam (30 min.): skoky (muži)
22:00 BOBY, záznam: dvojboby (muži)
22:30 ŠTÚDIO ZOH (do 22:50)

Utorok 18. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (ženy) – 1. kolo
09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: skoky na veľkom mostíku
11:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:30 ZJAZOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (ženy) 2. kolo
12:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: beh na 10 km
14:10 SHORT TRACK (rýchlokorčuľovanie na krátkej dráhe), záznam (60 min)
15:05 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:10 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 10 000 metrov (muži)
17:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:25 BIATLON, záznam: hromadný štart žien (zo 17. 2.)
18:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:15 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam + priamy prenos U-rampa (muži)
19:40 BOBY, záznam: dvojboby (ženy)
20:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 20:45)

Streda 19. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (muži) – 1. kolo
09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:00 SNOUBORDING, priamy prenos: paralelný obrovský slalom (muži + ženy)
11:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
11:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (muži) 2. kolo
12:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:45 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: tímové šprinty (muži + ženy)
14:00 CURLING, záznam: semifinále (ženy)
15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:25 BIATLON, priamy prenos: zmiešaná štafeta
17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 5 000 m (ženy)
17:55 BASKETBAL – EUROLIGA: Good Angels Košice – Famila Berretta Schio
20:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam: krátky program (ženy)
21:45 BOBY, záznam: dvojboby (ženy)
22:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:35)

*Jednotka: 20:20 Liga majstrov (Arsenal Londýn – Bayern Mníchov), 22:50 zostrihy Ligy majstrov

Štvrtok 20. februára 2014
08:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
09:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: družstvá (skoky)
09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam + priamy prenos: ski cross (muži)
12:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: štafeta na 4 x 5 km
13:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
13:15 BIATLON, záznam zo zmiešanej štafety (z 19. 2.)
14:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:00 CURLING, priamy prenos: ženy
17:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:00 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: ženy (voľné jazdy)
19:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam (50 min): U-rampa (ženy)
20:55 FUTBAL – EURÓPSKA LIGA: Viktoria Plzeň – Šachtar Doneck

Piatok 21. februára 2014
10:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:30 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: ski cross (ženy)
12:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:25 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (ženy) – 1. kolo
13:45 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam (z 20. 2.)
15:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:25 BIATLON, priamy prenos: štafeta 4 x 6 km (ženy)
17:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:15 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (ženy) 2. kolo
17:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:00 SHORT TRACK – 3. finále
20:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:10 CURLING, záznam z finále mužov
21:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:45)
21:45 MAGAZÍN EURÓPSKEJ LIGY

Sobota 22. februára 2014
10:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:30 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 30 km s hromadným štartom (ženy)
12:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
12:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (muži) – 1. kolo
13:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:00 SNOWBOARDING, záznam: paralelný slalom (muži + ženy)
15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
15:25 BIATLON, priamy prenos: štafeta 4 x 7,5 km (muži)
17:05 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:10 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (muži) – 2. kolo
17:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
18:00 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: exhibícia – gala
19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
20:00 MAGAZÍN LIGY MAJSTROV
20:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: družstvá (muži + ženy)
21:30 BOBY, záznam: štvorboby
22:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:35)

Nedeľa 23. februára 2014
07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
08:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 50 km s hromadným štartom (muži)
10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
10:45 BOBY, priamy prenos: štvorboby (3. a 4. jazda)
13:00 VRCHOLY ZOH 2014
14:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
14:40 VRCHOLY ZOH 2014
16:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
16:15 VRCHOLY ZOH 2014
16:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
17:00 ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL, priamy prenos
19:30 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 19:45)

  • Nahor
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5 Diskusia

Nástroje

  • Nahor
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 5 Diskusia
  1. Nová tanečna šou s Rozborilom
    založené 07.12.2014 4
  2. Kawasakiho rúže
    založené 14.11.2014 3
  3. Podlosť západných médii ?
    založené 02.11.2014 1
  4. Doktori neuspeli
    založené 18.10.2014 7
  5. Jojke prepadol cely program
    založené 04.09.2014 8
  6. Nové vlákno Všetky vlákna
Mediálne.sk sleduje televízie cez freeSAT
MediaNews_FM vždy v utorok a štvrtok popoludní. Od Mediálne.sk